Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Ženevos oro uostas


Ženeva – Šveicarijos miestas, stebinantis savo įdomiomis lankytinomis vietomis, kasmet rengiamais renginiais ir, žinoma, gamta. Visgi, jeigu planuojate savo kelionę į Šveicariją, iš anksto susipažinkite koks Ženevos oro uostas jus pasitiks.

Tarptautinis Ženevos oro uostas – prancūziškai yra vadinamas Aéroport international de Genève. Jisai nuo miesto centro yra nutolęs vos 4 km į šiaurės vakarus. Kiekvienas turistas, atskridęs į Ženevą, miesto centrą gali pasiekti viešuoju transportu – traukiniu, autobusu. Taip pat šalia šio oro uosto visada stovi taksi automobiliai, pasiruošę nuvežti ten, kur tik reikia. Šis keliavimo būdas nors brangesnis, tačiau tikrai paprastesnis, ypač žmonėms, turintiems daug lagaminų ar sunkių krepšių.

Ženevos oro uostas ribojasi su Šveicarijos ir Prancūzijos pasieniu, todėl įdomu yra tai, kad į jį galite patekti iš abiejų šalių. Šio oro uosto tipas – civilinis, todėl tikrai neabejokite, kad jis sutvarkytas, švarus, o jame pralesti kelias valandas laukiant sekančio skrydžio nebus baisu ar nemalonu.

Linkime malonaus skrydžio bei neišdildomų emocijų Ženevoje. Jas įamžinkite pasiimtu fotoaparatu ar foto kamera – nepamirškite jo ir įspūdžius iš šio Šveicarijos miesto galėsite ne tik parodyti savo artimiesiems, bet ir po daugelio metų prisiminti patys.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA