Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Tiesioginiai skrydžiai į Ženevą


Apie Ženevą galite vartyti kelionių žurnalus, skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių, kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite šiame mieste, viskas išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės.

Apie Ženevos miestą jau seniai sklando daug turistų pasakojamų istorijų, todėl jūs tiesiog privalote jas išgirsti gyvai ir įsitikinti savo akimis. Todėl, jeigu planuojate savo kelionę į šį miestą, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus, o dar geriau – keliaukite į jį be jokių persėdimų.

Tiesioginiai skrydžiai į Ženevą

Tiesioginis skrydis į Ženevą yra vykdomas iš Rygos oro uosto. Iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Taip pat tiesioginiai skrydžiai į Ženevą yra vykdomi iš Vilniaus. Ženeva nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolusi 1642.97 kilometrų, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Linkime rinktis tiesioginius skrydžius ir miestą pasiekti greitai bei patogiai. Tiesioginių skrydžių pasiūlymai yra labai populiarūs šeimų su mažais vaikais tarpe. Rinkitės tiesioginį skrydį, kadangi vaikai labai dažnai pavargsta nuo skraidymo.

Linkime malonios kelionės bei neišdildomų emocijų Šveicarijos mieste.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA