Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Ženevą


Ženeva – Šveicarijos miestas, į kurį verta atvykti ne tik dėl lankytinų vietų, bet ir dėl gamtos, įdomaus istorinio paveldo. Jeigu norite susipažinti su šveicarų gyvenimu, jų tradicijomis bei kultūra, tikrai žinote kur reikia atostogauti.

Skrydžiai į Ženevą iš Lietuvos yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Ženevą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Ženevą pigiai prieinami kiekvienam žmogui. Taip pat skrydžių bendrovės siūlo, ypatingai spontaniško mėgėjams, paskutinės minutės pasiūlymus. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Ženevą įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Tiesioginiai skrydžiai

Tiesioginiai skrydžiai į Ženevą yra vykdomi iš Vilniaus. Ženeva nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolusi 1642.97 km., todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA