Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Slidinėjimas Ženevoje


Šveicarija – šalis, kurioje ne vienas žmogus mėgsta ilsėtis kiaurus metus: tiek vasarą, tiek ir žiemą. Jinai stebina savo grožiu, kalnų dydžiu, ant kurių yra įrengtos slidinėjimo trasos, kviečiančios kiekvieną pasimėgauti šiuo sportu.
Ženevą renkasi daugelis turistų, atvykusių pirmą kartą į Šveicariją. Tai miestas, kuris yra itin kosmopolitiškas ir elegantiškas, jame gyvena darbštūs, tvarkingi ir paslaugūs žmonės. Deja, reikia pridurti, kad jis vienas brangiausių Europoje, tačiau lankantis Šveicarijoje jo neaplankyti būtų didžiulė klaida. Tikriausiai nei vienas neprieštarautų, kad mėgstama veikla, tiek vietinių, tiek ir turistų žiemą – slidinėjimas Ženevoje. Slidinėjimas Ženevoje tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Kiekvienas, pirmą kartą užlipęs ant slidžių, galės slidinėjimo meno išmokti slidinėjimo mokyklose, kuriose dirba profesionalūs darbuotojai, kurie stengiasi dėl kiekvieno žmogaus saugumo. Patyrę instruktoriai moko ir naujokus, ir šiek tiek primiršusius slidinėjimo įgūdžius bei norinčius juos patobulinti. Į šias mokyklas priimami ir vaikai, ir suaugusieji, todėl poilsis Ženevoje, labai tinka ne tik kartu keliaujantiems draugams, bet ir šeimoms.
Slidinėjimo kurortai Ženevoje – įsikūrę už šio miesto ribų. Vienas žymiausių kurortų yra La Plagne (Paradiski), nutolęs nuo miesto maždaug 150 km. Tačiau iki jo nuvažiuoti tikrai verta. Kiti kurortai įsikūrę kitose Šveicarijos, Prancūzijos vietose, vienas nuo kito nutolę per keliasdešimt kilometrų. Visgi, skrisdami į Ženevą, iš anksto nuspręskite į kurį šio miesto slidinėjimo kurortą keliausite ir kiek laiko ten būsite tam, kad jūsų atostogos nebūtų sugadintos.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA