Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Ženevoje


Debesis siekiantys kalnai, žalios pievos ir apylinkės, turtingos miesto gatvės, senovę primenantis senamiestis, unikalūs muziejai – tai ir ne tik pamatysite atvykę į Ženevą, esančią Šveicarijoje. Dievas šiam miestui tikrai nepagailėjo grožio, o patys gyventojai – dėmesio ir meilės, todėl jis toks išskirtinis ir visai nepanašus į kitus Europos miestus. Ženeva – tinkama kryptis, norintiems savaitgalį praleisti užsienyje.
Ženeva kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Ženevoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste.
Savaitgalis Ženevoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų, iš ežero trykštančio fontano, gėlių laikrodžio apžiūrėjimo, iki naktinio siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Norintiems kiek kitokių pramogų, miestas siūlo aplankyti neoficialų „Raudonųjų žibintų“ kvartalą. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose.

Būtinai susiplanuokite visą savo laiką šiame mieste. Kadangi jame tikrai yra ką veikti ir pamatyti, pasirūpinkite, kad įžymiausios Ženevos vietos tikrai būtų aplankytos. Pasiimkite žemėlapį ir ten pasižymėkite lankytinus objektus, taip ne tik geriau susigaudysite mieste, bet ir nepasiklysite.
Savaitgalis Ženevoje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA