Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Ženevoje


Ženeva – žalias miestas, turintis apie 20 parkų, aukštus kalnus ir kitas vietas, persismelkusias šveicariškos auros.
Gyvenimas Ženevos mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Taip pat nuo to, kokiąkelionę susiplanuosite, ką nuspręsite aplankyti ir kaip išnaudoti kiekvieną minutę. Tikriausiai, daug gali lemti ir oro sąlygos, tačiau tai mažiausiai rūpesčių keliantis klausimas.

Nenuostabu, kad Ženevoje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiuose Ženevos gyvenimas plaukia sava vaga. Vis dėlto pragyvenimo kainos Ženevoje yra didelės. Tai vienas iš brangiausių miestų Europoje. Tačiau, nors kainos ir didelės, atlyginimai taip pat nemaži. Gyvenimas Ženevoje yra brangesnis negu kituose miestuose, tokiuose kaip, pavyzdžiui, Čikagoje. Kaip bebūtų, gyvenimo lygis yra gana aukštas ir dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių žmonių.

Gyvenimas Ženevoje sužavės poilsiautojus, atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu. Ženevoje žiemą gali būti pačios geriausios atostogos žmonėms, mėgstantiems slidinėti. Poilsiautojai apgyvendinami šalia slidinėjimo trasų, kurių infrastruktūra labai gera.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA