Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Ženeva - Vilnius


Ženeva – gražus miestas, stebinantis kiekvieną savo lankytinomis vietomis bei įspūdinga gamta. Ką veikti Ženevoje jums gali diktuoti pats miestas, nepriklausomai nuo to, kokiu metu jūs į jį atvyksite. Atminkite, kad jei vykstate į Ženevą turizmo metu, įsivelsite į nuotykių sūkurį, o šaltuoju metų periodu galėsite niekieno netrukdomi ramiai pailsėti ir atsipūsti, užmiršę darbus bei rūpesčius.

Ženeva – Vilnius skrydžiai

Vilnius – Ženeva bei Ženeva – Vilnius bilietai kainuoja įvairiai. Pigių bilietų į abidvi puses galėsite nusipirkti skrydžių bendrovėms paskelbus neįtikėtinas akcijas. Taip pat jeigu nenorite permokėti už bilietus, galite juos pirkti iki išskridimo datos likus maždaug 5 – 6 mėnesiams. Tokiu laikotarpiu bilietai kainuoja tikrai nedaug. Jų galite įsigyti vos už keliolika eurų.

Brangūs Ženeva – Vilnius ir atvirkščiai bilietai būna švenčių laikotarpiu, kai žmonės skuba pamatyti kitų pasaulio miestų tradicijas šiuo laikotarpiu. Juk tikrai ne vienam įdomu kaip per Kalėdas pasipuošęs Šveicarijos miestas arba kaip jisai sutinka Naujuosius metus. Taip pat Vilnius – Ženeva bei Ženeva – Vilnius brangesni bilietai būna sezono laikotarpiu, todėl pasitaupykite ir juos nusipirkę praleiskite įspūdžių kupinas atostogas.

Linkime malonių įspūdžių bei gero skrydžio.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA