Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Vilnius - Ženeva


Apie Ženevą galite perskaityti internete, galite pabandyti suprasti to miesto grožį, kai apie jį pasakoja draugai, tačiau jeigu norite pajusti Ženevos didybę ir įdomumą, apsilankykite patys, juolab, kad lėktuvų bilietų kainos šiuo metu yra ypač prieinamos kiekvienam turistui.

Vilnius – Ženeva skrydžiai

Skrydžiai iš Vilniaus į Ženevą yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Ženeva nuo Vilniaus nėra labai atitolusi (Vilnius – Ženeva atstumas: 1642.97 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Ženeva tiesioginiai skrydžiai

Vilnius – Ženeva tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei visiškai neprailgs. Vis dėlto, jei norite laiką praleisti prasmingiau, pasiimkite su savimi knygą ar nešiojamą kompiuterį.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Ženeva Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Ženeva Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Vilnius – Ženeva ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų. Vilnius – Ženeva skrydžių kainos yra įvairios, visgi, jeigu nenorite permokėti už bilietus, pirkite juos iki kelionės pradžios likus bent jau pusmečiui.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA