Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Ženevos ežeras


Šveicarija – nuostabi šalis, kurioje įsikūrę tokie miestai kaip Ženeva. Ženeva yra labai populiari ne tik dėl savo įdomios ir spalvingos, visiškai kitokios gamtos nei Lietuvoje, bet ir dėl lankytinų objektų. Muziejų gausa, kerinčios vietos, įdomūs monumentai, fontanas, ežerai. Ženevos ežeras, prancūziškai vadinamas Lac Léman arba Lac de Genève – tikriausiai pats populiariausias šiame mieste.

Ženevos ežeras – antras pagal dydį gėlo vandens telkinys centrinėje Europoje. Garbingąją pirmąją vietą užima Balatono ežeras. Didesnė Ženevos ežero dalis yra Šveicarijos teritorijoje, maždaug 60%, o apie 40% – jau Prancūzijos teritorijoje. Šio ežero ilgis yra netgi 73 km.

Šveicarijos miestai prie Ženevos ežero įsikūrę labai gražiai. Aplink jį taip stovi kaimai ir kitos gyvenvietės. Įdomu tai, kad ežere yra netgi dvi salos, kurios turi pavadinimus: Ile de la Arfa ir Ile de Peilz.

  • Miestai prie Ženevos ežero
  • Nyonas – miestelis, kuris buvo įkurtas dar romėnų laikais. Atvykę į šį miestelį, būtinai apsilankykite muziejuje, kuriame jus supažindins su romėnų praeities paveldu;
  • Taip pat yra Montrė kurortas – labai mylimas turistų;
  • Lozana – tai miestas, kuris nutolęs nuo Ženevos apie 60 km. Visai netoli, bet ir nėra labai arti. Šio miesto senamiestį puošia gotikinė katedra – tad gotikinio stiliaus mėgėjams, čia tikras rojus;
  • Gruyeres – viduramžiškas miestas, kuris vilioja turistus ne tik įdomiu savo istoriniu paveldu, bet ir restoranų gausa.

Poilsis prie Ženevos ežero praeis gerai, jeigu iš anksto pasirūpinsite nakvyne, išsinuomosite kambarį pagal savo galimybes. Nepamirškite, kad pragyvenimo lygis Ženevoje labai aukštas, o miestas yra tikrai brangus, todėl pasitaupykite pinigėlių ir leiskitės į smagią kelionę po Ženevą.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA