Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Ženevos automobilių paroda


Ženeva – įdomus ir gražus Šveicarijos miestas, stebinantis savo originalumu, nuostabaus grožio gamta: kalnais, ežerais, parkais, taip pat ir pramogomis. Viena iš geriausių pramogų ne tik vietiniams gyventojams, bet ir visiems pasaulio žmonėms – legendinė Ženevos automobilių paroda.

Ženevos automobilių paroda vyksta kiekvienais metais, kovo mėnesį ir pritraukia turistų iš viso pasaulio kampelių. Šis renginys yra vienas svarbiausių pasaulyje, lyginant su tokio pat tipo renginiais. Šią parodą koordinuoja tarptautinė automobilių gamintojų organizacija, prancūziškai ši organizacija vadinama Organisation Internationale des Constructeurs d’Automobiles.

Kiekvienais metais Ženevos automobilių paroda pateikia per 100 naujienų, aktualių ateities žmonėms. Joje kiekvienas gali išvysti dar niekur neregėtų automobilių modelių, kurie kada nors žada įsitvirtinti ne tik pasaulio, bet ir Lietuvos rinkoje. Šioje automobilių parodoje parodomi naujausi automobiliai, patobulinti, pagražinti, iš ties labai gražūs, originalūs ir įdomūs. Automobilių paroda įdomi ne tik automobilių gerbėjams, bet ir žmonėms, kurie nieko bendro su šia transporto priemone neturi, kadangi parodos organizatoriai moka sudominti, pademonstruoti prekę profesionaliai ir labai unikaliai.

Ženevos automobilių paroda 2016 metais, kaip ir kasmet vyks „Palexpo“ parodų centre.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA