Pigiausi skrydžiai į Ženevą iš artimų oro uostų

Darbas Ženevoje


Ženeva – antras pagal dydį Šveicarijos miestas, kuris traukia atvykti ne tik turistus, bet ir žmones iš visų pasaulio kraštų nuolatiniam gyvenimui. Pragyvenimo lygis Ženevoje yra labai aukštas. Šis miestas vienas brangiausių Europoje, lyginant tiek maisto, drabužių, transporto, nekilnojamojo turto, įvairiausių pramogų, muziejų kainas su kitais Europos miestais. Vidutinis mėnesinis uždarbis, atskaičius mokesčius – 5870.85 eur.

Darbas Ženevoje – siūlomas įvairių specialybių atstovams. Jeigu užimate aukštas pareigas, esate baigęs universitetą ir turite patirties tam tikroje srityje – darbas Ženevoje Jums garantuotas. Kiekvienas miestas priima žmones su dideliu bagažu žinių, norinčius tobulėti ir ieškančius, kur gali save realizuoti.

Darbo galimybės Ženevoje suteikiamos ne tik išsilavinusiems žmonėms, bet ir to siekiantiems studentams. Jeigu norite praleisti savo vasarą kiek kitaip, susipažinti su Šveicarija, pakeliauti ir pažinti Ženevą – tai puikus pasiūlymas. Vasaros metu kiekvienas jaunuolis gali dirbti įvairiausius darbus, nuo auklės, barmeno, padavėjos, iki galbūt viešbučio patarnautojo ar kambarinės. Jeigu jus domina darbas Ženevoje, paieškokite skelbimų, kuriuose jis gali būti siūlomas.

Ženeva – miestas, kuriame kiekvienas gali susipažintu su įdomia architektūra, patirti įvairių pramogų ir įdomiai praleisti laisvalaikį.

Ženevos Oro uostai
  • Cointrin oro uostas GVA